Logotyp Pracownia Psychologiczna

„Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.”
– Jim Ryun

Kim jestem…

Jestem psychologiem, absotwentką Uniwerytetu SWPS ze specjalizacją Społeczna Psychologia Kliniczna. Certyfikowaną terapeutką poznawczo-behawioralną, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), zrzeszonego w European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Ukończyłam także szkolenie w Ośrodku Terapii Poznawczej i Schematu COGITO z zakresu Terapii Schematu przygotowujące do certyfikatu.

Ponadto posiadam dyplom Uniwertytetu SWPS – Psychologa Transportu.

Moje doświadczenie zawodowe to szeroki wachlarz różnych instytucji, placówek oraz obszarów problemowych z jakimi miałam doczynienia. Mój ponad dziesięcioletni staż zawodowy spędziłam w największym wymiarze na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, pracując terapią grupową. Przez okres kilku lat pracowałam także w Poradni Zdrowia Psychicznego prowadząc terapię indywidualną. Mam także w swoim doświadczeniu kilkuletnią pracę z pacjentami chorymi onkologicznie na Oddziale Paliatywnym. W mojej praktyce nie jest też mi obca praca z seniorami przy współpracy z Domem Pomocy Społecznej, którą do tej pory wykonuję. W ramach aktywności zawodowej współpracowałam także z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego.

Aktualnie współpracuję z Inter Ego Centrum Terapii Poznawczej i Schematu w Warszawie oraz Przychodnią  Zdrowy Miś w Grójcu także prowadzę praktykę prywatną na Kościuszki w Żyrardowie. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi i parami. Prowadzę i tworzę autorskie szkolenia z obszaru tematyki psychologicznej skierowane do różnych instytucji jak i osób/grup prywatnych

Kontakt:

+48 791 893 850

Żyrardów, ul. Kościuszki 13 lok. 5b


Facebook

E-mail: kaminskapsycholog@gmail.comDorota Kamińska Pracownia Psychologiczna

+48 791 893 850
kaminskapsycholog@gmail.com
Żyrardów, ul. Kościuszki 13 lok 5b

Copyright 2020